Fenerbahçe Grundig – Galatasaray Yurtiçi Kargo Eşleşmesi

Voleybol Erkekler Ligi playoff şampiyonluk serisi grup maçları bu akşam sona erdi. B gurubunu lider tamamlayan Fenerbahçe Grundig, yarı finalde Galatasaray Yurtiçi Kargo’nun rakibi oldu.

Çanakkale Anafartalar Spor Salonu’nda bugün oynana grubun son maçında Fenerbahçe Grundig, güçlü rakibi Arkasspor’u yaklaşık 2 saat süren 4 seti ardından 3-1’lik skorla geçti ve gurubunu lider tamamlandı. Her setin büyük çekişmeye sahneye olduğu maçta setler ise 25-22, 25-23, 25-27, 26-24 ile sonuçlandı.

Fenerbahçe Grundig cuma günü saat 20:00’da başlayacak yarı final mücadelesinde A Grubu’nu ikinci sırada tamamlayan Galatasaray Yurtiçi Kargo ile karşılaşacak. Anafartalar Spor Salonu’nda oynananacak maçı Fenerbahçe TV ve Sports TV naklen verecek. Yolda olan iPad ve iPhone kullanan arkadaşlarımız sports tv resmi uygulamasını ücretsiz olarak appstoredan indirebilir ve maçı izleyebilir.

B grubunu namağlup lider tamamlayan Fenerbahçe Grundig, oynadığı maçlarda sadece 2 set verdi ve grupta şu sonuçları aldı :

Fenerbahçe Grundig – Arkas Spor: 3-1

Fenerbahçe Grundig -IBB : 3-1

Fenerbahçe Grundig -4 Eylül B. : 3-0

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım