Fenerbahçe Grundig 3-0 İlbank

2015-2016 Sezonu Voleybol Kadınlar 1. ligi 3. hafta mücadelesinde Fenerbahçe Grundig, evinde ağırladığı İlbank’ı da süpürdü ve 3te 3 yaptı. 3. maçında da set vermeden kazanan Fenerbahçe Grundig, 9 puanla zirvede yer alıyor.

25-12, 25-16 ve 25-11’lik setlerle rakibini geçmeyi başaran Fenerbahçe Grundig’te, hafta içinde oynanacak CEV Şampiyonlar Ligi maçı öncesi Yeon Kim, Merve Dalbeler, Eda Erdem Dündar, Polen Uslupehlivan, Dicle Nur Babat, Katarzyna Skorupa gibi isimler dinlendirilirken; ilk defa bir resmi maçta süre aldı.

Fenerbahçe Grundig İlbank Maçı istasy10net

Pasör pozisyonunda Ezgi Dilik eşliğinde, liberoda Gizem Karadayı, Brankica Mhajlovic, Ergül Avcı, Lucia Bosetti, Şeyma Ercan, Christa Harmotto ile parkede yer aldı.

Çok fazla hata yapmayan, antrenman havasında geçen mücadelede Fenerbahçe Grundig; file önüne iyi kapanıp, çok iyi servisler atarak maçı kazanmasını bildi.

Fenerbahçe Grundig hafta içi avrupa mücadelesinde 28 Ekim 2015 günü deplasmanda DRESDNER SC ile, ligde ise 31 Ekim 2015 saat 14:00’da deplasmanda Vakıfbank ile karşılaşacak. Vakıfbank mücadelesini Ntv Spor canlı yayınlayacak.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım