Fenerbahçe Grundig 3-0 Galatasaray

Erkekler Voleybol sezonu dün akşam Süper Kupa maçı ile başladı. TVF Başkent Salonu’nda oynanan ve tribünlerde yer yer olayların yaşandığı ezeli rekabette; Fenerbahçe rakibi Galatasaray’ı 3-0’lık net skorla geçti ve kupayı bir kez daha müzesine götürdü.

Fenerbahçe Grundig; Kemal, Miljkovic, İbrahim, Arslan, Marshall, Cernic, Serkan ve Ahmet’in etkili oyunu ile setleri 25-18, 25-19 ve 25-23 alarak rakibine set vermeyince maç 3-0 bitti ve kupa geçen sene olduğu gibi yine Fenerbahçe’nin oldu.

İlki 2008’de yapılan Süper Kupa’nın da üst üste 2. kez sahibi Fenerbahçe Grundig oldu. Hatırlanacağı üzere Fenerbahçe geçen sezon da Arkas Spor’u aynı skorla geçerek kupayı almıştı.

Fenerbahçe Grundig yeni sezonu da kupayla açarken, yeni koç Daniele Bagnoli ile de ilk ciddi sınavından başarı ile ayrılmış oldu.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım