Ahmet Toçoğlu Fenerbahçe Grundig’te

Aroma Erkekler Voleybol 1. Ligi bitimi ile şampiyon kadrosundan Emre Batur‘u Halkbankasına kaptıran Fenerbahçe Grundig, ligin deneyimli ekibi İzmir temsilcisi Arkas Spor’dan orta oyuncu Ahmet Toçoğlu‘nu transfer etti.

Arçelik altyapısından yetişen 1980 doğumlu tecrübeli oyuncu, Erdemir, Ziraat Bankası ve Halkbankası takımlarında forma giydi. Tecrübeli oyuncu 2007-2008 sezonundan beri Arkas’ta mücadele ediyordu.

Ahmet Toçoğlu’nun yanı sıra takımımız İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden İbrahim Eren Başaran‘ı da renklerine bağlamıştı. 1985 doğumlu 2.05 boyundaki orta oyuncu Beşiktaş’tan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne transfer olmuştu. Geçtiğimiz sezon iyi bir oyun ortaya koyan İbrahim Başaran bu performansıyla sarı-lacivertli kulübe imza attı.

İç transferde ise Kübalı Leonel Marshall, Sırp oyuncu Ivan Miljkovic, kaptan Aslan Ekşi, Kemal Kayhan ve libero Serkan Kılıç ile sözleşmelerini yeniledi.

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım