Sabredin 6 Gün Kaldı Mutlu Sona

15 mayıs 2011… Yer Şükrü Saraçoğlu stadı. Ligin sarı lacivert renkli iki takımı : Fenerbahçe – MKE Ankaragücü. Çıktılar pehlivan misali meydana. 90 dakika sonunda farklı bir tarife vardı skor tabelasında FENERBAHCE 6 – O MKE ANKARAGUCU

Fotoğraf Telif Hakkı www.fenerbahce.org sitesine aittir

Fotoğraf Telif Hakkı www.fenerbahce.org sitesine aittir

Artık son haftaya girdik. Ancak dillerde 15 haftadır Fenerbahçenin aldığı galibiyetlerin şaibeli olduğu. Doğrudur. Aziz Yıldırım para yedirmiştir, takımların kalecilerini satınalmıştır, hakemleri satınalmıştır. Hatta galip gelmek için Trabzon, Galatasaray, Beşiktaş kulüplerine açık çekler göndermiştir. Pardon bunlar kanlı bıçaklı rakiplerimiz değil miydi?

Kimsede çıkıp, oynadılar aldılar dememektedir. Bu ülkede ne zaman Fenerbahçe maç kazanır, mutlaka dışarıdan yardım eli uzanmıştır denir. Velhasıl ne oyuncularımız, ne hocamız, ne de yönetim çıkıp açıklama yapmazken; bizimle yarışı sürdüren hangi takım olursa olsun çaycısından başkanına car car konuşur.

Futbolu sadece sahada değil, her yerde oynanır sanır. Hatta bize her yer Trabzon der bir takım. Zanneder ki ben her yerde öterim. Doğrudur, büyük takım olamamanın içte kalan acısıdır.

Susmayı ve haftaya saat 21:45 te konuşmayı biliriz biz. Ha bir de Sivastan gol haberi var. Aman yanlış olmasın

Serkan çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım