Bayanlar Basketbol Federasyonundan Doping Skandalı

Diana Taurasi

Diana Taurasi

TBF Disiplin Kurulu, Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı’nın ABD’li eski oyuncusu Diana Taurasi’ye dopingli madde kullandığı gerekçesiyle verilen tedbir kararının kaldırıldığını açıkladı.

Her röportajında doping yapmadığını ısrarla belirten Taurasi de böylece haklı çıktı. Şimdi insanın sorası geliyor : Neden baltalamaya çalışıyorsunuz b…u başarılı takımı?

Futbolda ahkam kesen, Fenere bok atan, durmadan çan çan edenlerin neden ağzı açılmıyor. Fenerbahçe bu skandalla 1 değil, 2 profesyonel ve dünya çapındaki oyuncusunu kaybetti. Bayanlar Euroleague de yenilgisiz çeyrek finale gelen ve belkide Türkiyeye şampiyonluğu getirecek takıma neden çelme takma çalışıyorsunuz.

Kalkıp da aylar sonra pardon hata bizim özür diliyoruz diyorsunuz ya; heh, alın o özürü götünüze sokun şimdi. Güneş balçıkla sıvanmaz…

Başarılara böyle gölge düşürme çabanız da forma renginizin ne olduğunu gösteriyor zaten. Federasyon gibi topunuzun …… koyayım.

Nokta…

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım