Sevgiliye Sanal Ortamda Sağlamlık Testi

“Gün benim günüm, hiç bir engelim yok önümde” nidaları ve “Allah Allh kim tutar lan beni” mantalitesinin dimağa yaptığı basıncın anomalik etkisiyle an gelir bir sevgili edinilir.

Cinsi, şekli, dili, dini, fiziki ve ruhsal neviyatı tamamen kişisel zevkinize kalmıştır sevgilinin seçimi. Ve bilinir ki gönül aka da konar, boka da konar, hatta gider ilimin Çin de oluşu gibi arar  da arar. Velhasıl kelam bir sevgili şarttı bu hikayemizde.

Belli bir seviyeye gelmiş artık isimlerin unutulup, aşkım canımlı  muhabbetlerin harala gürele arttığı dönemlere gelindiğinde paranoyak sevgili sinsi planlarını gerçekleştirmeye başlar. İki yol vardır. Ya kendisi icraata direkt girişir, ya da çok sevgili saygılı pek muteber bir arkadaşını kurban seçerek operasyonun start isimli butonuna basar.

Aşk ve Sevgi Denklemleri

Aşk ve Sevgi Denklemleri

Msn müessesinden önce bir ateş taze taze adres alınır ki bu adres işini gördükten sonra internet çöplüğüne teslim edilecektir. Türklerin uzmanlaştığı bir bilim dalı olan bu test işleminde sahte adres sevgiliye gönderilir ve cilveleşme harekatı başlatılır. Genelde test yapan yaptıran kişinin cinsiyeti kadınlardır. Erkek pek test meraklısı değildir.

Genelde okuduğunuz bölümle alakalı bir bölüm, yaş aralığı bir eksik veya fazla, cinsiyet elbetteki karşı cins, yaşadığınız yer aynı veya yakın bir şehir olarak seçilir ve sahte kahraman yaratılır. Bir ‘merhaba’ ile başlar her şey ve ilk ‘msn adresimi nereden buldunuz?’ sorusu askıda kalır cevaplanamaz.

Velhasım kelam bu testin sonucu ister sizin onu siktir etmenizle bitsin, ister buluşmaya kadar gitsin önemli değildir. Sevgilinizin testinde şu sonuç mühimdir : “Kabul ettin mi, etmedin mi?” Ettiysen de “Neden muhabbet ettin?”

Bu anlamsız, gereksiz, salak saçma Türk Uzmanlığı konusunda siz sevgili test yapan Todoroviçlere tek lafım var :

“Benim hayatımdan ve yakından BSG.”
Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım