Osursak Anında Online Ekranda

osursalar anında ekranlarda… sevdim, seviştim, oh oh kayıştık, sövüştük, savaştık vs vs vs… her dakikalarınız facebook da,twitterda veya alternatif metodi sitelerde… nerede özeliniz? özel hayat diye kafa sikersiniz ya hani? nerede,kimde, hangi kodlamanın içine düştünüz acaba?

açık açık yazıyorsunuz her şeyinizi. derdiniz ben gibi alelade mesaj yazanlara çatmak olmuş. ben de özgürce küfrediyorum, sayıyorum, tüm özgürlüğümce ben de sanali yönde kayıyorum.

kim kiminle nerede nasıl hangi poziyonda ne aldı ne yaptı kim kime neler dedi yaptı… hay sikeyim, bir şeyinizi bilmeyeyim yahu. hiç karşılaşmadığım yüzlerce insanın doğal dengesizlik portfolyösünü tek cümlede çizebilmekteyim. aklı yetersiz ulvi beşeriler takdire şayan düşecek payıma, lakin utanmalısınız… bu kadar içinize düşmemeli aklım.

ne giydiğinizi, kiminle yattığınızı, sosyal mesaj kaygılarınızı, aşkınızı mehtabınızı, hüznünüzü ve bilimum özel olarak kalması gereken ne varsa topunun amına koyayım.

isteyen ekime, dileyen dikime kadar. yarası olan dilediğince gocunsun, butona basıp arkadaşlarımdan çıkar diye aksiyonunu alsın.

bıdı bıdı etmeyin lan. conta yakarım.

serkan…

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım