her zaman kolay değil sevmeden sevişmek

her zaman kolay değil sevmeden sevişmek

Sevmeden Sevişmek

Sevmeden Sevişmek

valla başlık teomanın bir parçasına ait.

sevmeden sevişilir mi? benim bilgim dahilinde sevişmek karşılıklı sevme eylemidir.cinsel çağrışım değildir.tamam artık cinsel çağrışıma tabi tutanlar daha fazla.eski türk filmlerinde hulusi kentmen filiz akına “ne yapıyorsunuz kızım?” diye sorduğunda, filiz akının “hiç sevişiyoruz babacığım” replikleri artık yok biliyorum ama…
ben teodorakisi (teomanı) felsefik,sofistik ilmi endam bildiğimden benim gibi yargılamlarda bulunduğunu düşünüyorum ve sevişmeyi karşılıklı sevmek eylemi olarak kullandığını düşünüyorum.zira teoman cinsellik kavramlarını da çatır çatır perdelemeden kullanacak kapasitede insan.soluk soluğa parçasında ıslak ağız kaygan dudak bacak dalak böbrek kol bacak kuku muku diye devam eder zaten.duş adlı parçada da kızın bacaklarından oluk oluk doğmasını engellediği çocuklarının da aktığını yani dışa vurumcu olduğunu söylemektedir.

kısaca teoman sevişmek eylemini karşılıklı sevmek gibi ifade ederken nasıl bir paradoksa imza atar da “her zaman kolay değil sevmeden sevişmek” der ve sevmeden karşılıklı sevme eylemini fiiliyata dökebildiğini söyler bize?

teoman kendini,eylemleri,ifadeleri,dünyayı hatta mantığın sınırını aşmış biri midir artık?o seçilmiş kişi midir? teo teo diye ifade ederken aslında günümüzün neo’su olduğunun farkına mı varmıştır?

nedir abicim anlatın bana?

serkan çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım