Doğdum ve Devam Ediyorum

Ne zaman bir doğum günü muhabbeti olsa Teoman’dan Paramparça çalar. Bu sene bende çalmadı. Zira ne bardaydım, ne babamın öldüğü yaştaydım. Kelimelerinde ağzımda büyümediğini farkettiğimden dedim ki bize yine Katatonia, Metallica, Nirvana yolları gözükür. Keza öyle de oldu.

Artık skorbordumda 30 rakamını görmüş birisi olarak, yaşlandığımı (en azından ruhen) anlıyorum. İfadem de hala aynı 10 yıllık kararsızlık yer alsada, şarap misali bassak da ayaklarımız üzerine, 20’li yaşlar bitti artık be. Evrilmenin 3. kuşağındayım. Niburada selamler eder, alayınızın gözlerinden öperim.

Doğum günümü bilmez kimse ve ben de duyurmak istemem zaten. Bilinmesin. Sadece merhabadan öteye geçmeyen nicelerin gelip de “canım nice yıllara” demelerini çekemeyenlerdenim.

Nitekim kendi halimde, Plaza Nil ile, evde ailem ile bir doğmuşluk gününü sonlandırdı. Ek olarak yine her zamanki gibi Nihal Yavrunoviç’im beni canı gönülden kutlamıştır. Eminim ki forumda da kutlayanlar da vardı ama daha bakamadım. Şimdiden her birine teşekkür ederim.

Ne yazayım, bu kadarı yeter. Doğdum ve yaşamaya devam ediyorum.

Haydi bakalım…

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım