bildiğimiz kızlardan değiller

“ben senin bildiğin kızlardan değilim.”

ne zaman iki rekat geyik yapacak olsak, ne zaman biz erkek milleti hatun kişiye %10 potansiyometrik bir sevgi ile yaklaşsak,yani aynı eve girmeyi bırak her hangi bir cafede masa üzerinde elini tutmak istesek kızın ağzından türkçesine ve hayat tarzına uygun bu replik çıkar: ben senin bildiğin kızlardan değilim.

bildiğimiz kızlardan değiller

bildiğimiz kızlardan değiller

kız karakterini, fiyat – hayat etiketini, masumiyetini erkeğin kollarına bırakmıştır.ancak namus mevzu bahisse her cümle teferruattır tabi.erkek düşünmeye başlar.

– vay anasını be… demek bu da oro.. değil.vermicek,yok verecekse bile naz yapıyor.

böyle mi düşünür acaba erkek hep? eğer hatun kişi böyle düşüneceğimizi zannediyorsa kendini akkaşık kalan tüm hatunları oros. sınıfına dahil etmiştir bile.ve der ki erkeğe ” sen ne kaşarlar oros. tanımışsındır,hayatında tanıdığın ilk aklı başında terbiyeli namuslu kız benim.o yüzden bildiğin kızlardan değilim”

tamam kısa kesiyorum.hep o bildiğimiz kızlardan değilsiniz zaten de

o bildiğimiz kızı bizde bilmiyorsak ne olacak şimdi?
bu zamana kadar tanıdığım tüm kızlar adam akıllı terbiyeli kızlarsa sen ne oluyorsun bu durumda?

cevap verin de bilelim diğer kızları ve sizi…halk da rahatlasın biz de…

serkan çakmak – 911

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım