Psikopat Aşıklara WhatsApp Uygulaması : WhatsDog

Hayatını, ilişkilerini, karakterini WhatsApp’a göre ayarlayan nice insan var. Mobil teknolojinin en büyük nimeti olan WhatsApp uygulamasının en büyük derdi “Son Görülme” veya “Last Seen” konusu.

Bir çok ilişkiyi bitiren, kavga çıkaran, arkadaşlarınızda zaman zaman aranızı açan şu son görülme zamanı olayına bir uygulama geliştiricisi limitleri aştırıyor. İstediğiniz kişinin online aktivitesini takip etmek ister misiniz?

Uygulama tamamen psikopatça ve yer yer ahlaksızca. Yuva yıkar, kan çıkar desek yeridir yani. WhatsDog uygulaması rehberinizdeki kişileri online sürelerini toplamı, grafiklerini vs çıkararak bize raporlar sunuyor.

WhatsDog uygulamasında sizi karşı tarafın bloke etmesi veya son görülme saatini kapatması da engellemiyor. Yani program her şeyi aşıp, geçiyor. En güzel tarafı tüm bunlardan karşınızdakinin haberi olmuyor.

Uygulama ücretsiz ama belli bir süre elbette. Arkadaşınızı, sevgilinizi izlemek isterseniz… Yazılanı görmedim, duymadım, farketmedim laflarına karşı koz isterseniz… Yani biraz ahlaksızsanız 🙂 Şaka şaka canım. Yani böylesine garip bir dünyaya adım atmak isterseniz bir deneyin. Bakın bakalım, kim ne zaman aktif, ne kadar WhatsApp kullanıyor.

Uygulama 2.4 Mb ve Android 4.0.2 üzeri tüm sürümlerde çalışıyor. İndirmek için Google Play Linki :

WhatsDog. WhatsApp’s watchdog
whatsdog istasy10net

 

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım