iPhone – Eti Form Uygulaması

iPhone – Eti Form Uygulaması

Eti Form ile her zaman formda kal. Sokakta, hareket halindeyken bile!
Yeni Eti Form uygulamasıyla beden kitle endeksini ölç, ideal kilonu öğren,
besinlerin ve egzersizlerin kalori değerlerini bul, Eti Form ürünlerini yakından tanı. Kısaca formda yaşa! Nerede olursan ol, şimdi bu bilgiler her zaman elinin altında.

Kullanıcı dostu tasarımı, ayrıntılı menüleri ve yönlendirme açıklamalarıyla Eti Form uygulamasının kullanımı çok kolay! Pratik ve fonksiyonel…

Beden Kitle Endeksin Kaç?
Alışık olduğun metre ve tartı grafikleriyle boyunu ve kilonu gir, beden kitle endeksini öğren. Sağlıklı yaşam için hangi değerde olman gerektiğini gör.

Kalorimetre: Acaba kaç kalori?
Çerezlerden meyvelere, süt ürünlerinden tahıllara geniş bir yelpazede binlerce yiyeceğin kalori değeri burada. Aynı zamanda günlük aktivitelerden spor dallarına harcadığın kaloriler de. Bu kaç kaloriydi diye aklına takıldığı anda, Eti Form uygulaması yanında.

İdeal Kilon Ne?
Boyun, yaşın, cinsiyetine göre sağlıklı ve formda bir yaşam sürdürmek için acaba senin ideal kilon ne? İşte cevabı burada.

Eti Form’u Yakından Tanı
Sevdiğin, sık sık tükettiğin Eti Form ürünlerinin besin bilgileri tüm detaylarıyla uygulamanın içinde. Henüz denemediğin varsa, tanışmak için iyi bir fırsat.

  • Category: Lifestyle
  • Updated: Apr 03, 2012
  • Version: 1.0.1
  • Size: 4.0 MB
  • Language: English-Turkish

Yazılımı indirmek, incelemek, denemek için : http://itunes.apple.com/us/app/eti-form/id511250337?mt=8

Yazılımdan ekran görüntüleri ise şöyle

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım