Instagram’dan Yeni Uygulama : Boomerang

Mobil platformun en popüler fotoğraf / video uygulaması Instagram, uygulama ailesini büyütüyor. Hyperlapse ve Layout ile daha önceden uygulama dükkanını çeşitlendiren Instagram’ın yeni üyesi Boomerang.

Nedir bu Boomerang?

Telefon ve tablet cihazınızın ister ön, ister arka kamerasını kullanarak fotoğraf çekiyorsunuz. Uygulama arka arkaya çektiği 10 fotoğraf ile size ileri-geri video gibi bu görüntüleri oynatarak bir döngü oluşturuyor ve ortaya Boomerang videosu çıkıyor. Meraklısına zaten aşağıdaki tanıtım videosunu da ekliyoruz.

Uygulamadan elde edilen bir kaç saniyelik videoyu ister Instagram, ister Facebook hesabınuzda paylaşabileceğiniz gibi cihazınızın video / fotoğraf albümüne de kaydedebiliyorsunuz. Ayrıca diğer platformlarda paylaşmak adına da uygulama içinde yine diğer diye bir buton ile tüm sosyal ağlarınızı getirebiliyorsunuz. Uygulama için bir kayıt işlemi istemeyen, yükle kullan özelliği olan Boomerang gördüğümüz kadarı ile de sistemi zorlamıyor.

Boomerang Uygulaması istasy10net

Kısa sürede popüler olacağını düşündüğümüz uygulama ile ilerleyen günlerde oluşturulan bir çok gif-video tadındaki çalışmaları tüm sosyal ağlarda göreceğimiz kesin.

BOOMERANG Uygulaması iOS (Apple) için İNDİR – İNCELE

BOOMERANG Uygulaması Android için İNDİR – İNCELE

Uygulama paketi Android için 5mb kadarken, iOS için 11mb kadar görünüyor.

Herkese iyi eğlenceler.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım