HTC One M8 İçin Yeni Güncelleme

Başarılı cep telefonu üreticisi HTC, One M8 modeli cihazları için Android 4.4.3’ten sonra bir güncelleme daha gönderdi. Buna göre yeni güncelleme ile GPS performansı geliştirildi. 44.74 MB boyutundaki güncelleme paketini indirebilirsiniz.

Yazılım sürümü 2.22.401.5 olan yaklaşık 45mblık dosyayı mümkün olduğunca Wifi üzerinden indirmenizi öneririz. İndirdikten sonra 10 saniye içinde kurulumu tamamlayarak cihazınızı restart eden bu kurulum için bir yedek almanız gerekmiyor. Zira major bir etkisi olmadığından cihaz üzerinde data kaybına yol açacak veya uygulamalarınızı devre dışı bırakacak bir durumu görülmüyor. Görüldüğü üzere  hiç sıkıntı yaşamadan uygulama kurulmuş bulunuyor. Ama elbette yine de cihazına ikna olmayan arkadaşlar makinesini şarj ederek, yedek alarak bu güncellemeyi geçebilir.

Güncelleme son 3 gündür Türkiye kullanıcılarına gönderiliyor. Kontrol etmek isteyen Ayarlar menüsü altında “Hakkında” bölümünde yer alan “Yazılım Güncellemeleri” kısmında duruma bakabilir.

Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak, ne gibi güncellemeler gelecek?

Serkan Çakmak

Htc One M8 update 2 istasy10net Htc One M8 update istasy10net

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım