Appstore – Diyetteyim Uygulaması

Zayıflamak, kilo verdiren diyet reçeteleri internette en çok okunan şeyler. Hatta son yıllarda kitapçılarda en çok satan da bu kitaplar. Ben son 1 ayda 5.2 kilo verdim. Lakin bir reçetem yoktu. Tüm hikaye şuydu bende : Beslenme ve Kilo Verme Üzerine

Ben hiçbiri ile uğraşamam diyenlere, mobil ellere akıllara güzel bir uygulama çıktı bile. Uygulama başlangıcında sizi boy ve kilonuzu sorarak; ideal kilonuzu yaşınıza göre hesaplayacaktır. Size aylık ne kadar kilo vermeniz gerektiğini detayları ile anlatacaktır bu meret. Aşağıda kısaca üretici açıklamasını da göreceksiniz.

Sağlıklı zayıflamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bilgilerinizi girin, size en uygun diyete göre alternatifli günlük menüleri takip edin, sağlıklı zayıflayın!

– Akdeniz Diyeti
– Dukan Diyeti
– Detoks Diyeti
– Kalp Vakfı Diyeti
– Mucizevi İsveç Diyeti

ve devamlı yenilenen diyetlerden, 3 zorluk derecesine göre diyetinizi seçebilir ve seçtiğiniz diyete göre tüm günlere yayılmış diyet listenizi görebilirsiniz!

* Tüm öğünler alternatifli hazırlanmıştır, böylece kolay diyet yapar ve daha dengeli beslenirsiniz.
* Hergün sizin için hazırlanan diyet listesinde ne kadar kalori, karbonhidrat, yağ ve protein aldığınızı görebilirsiniz.
* Ideal kilonuzu, BMI Index inizi, günlük denge kalorinizi, hesaplatabilir ve diyetinize yön verebilirsiniz.
* Hiç bir yerde bulamayacağınız diyet ipuçlarını uygulayarak, diyetinizde fark yaratabilirsiniz.
* Günlük kilo takibi yapabilir ve diyet takip grafiğinde performansınızı görüntüleyebilirsiniz.

Uygulama tamamen Türkçe ve 11 Mb kadar.

Uygulamayı görmek, yorum yazmak veya inceleme için buraya tıklayınız

Serkan Çakmak

 

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım