Android : Özlü Sözler Uygulaması

Android kullanıcılarına bugün 1 uygulama daha paylaşayım. Sosyal ağları kullanmaya başladık, başlayalı; herkes kıyısından köşesinden bir özlü söy yazmıştır. Hatta bazıları sadece bunun için yaşarcasına gerek Facebook, gerek Twitter ve gerek hangi sosyal ağ mezhebindeyse; durmadan alıntılar yaparak ileti gönderirler.

Andorid işletim sistemli telefon veya tablet cihaz kullanan arkadaşlara tamamen Türkçe bir uygulama paylaşma zamanıdır : “Kim Ne Demiş” Akınsoft tarafından geliştirilen, yaklaşık 2Mb boyutundaki yazılımı; Google Play üzerinden ücretsiz indirebilmektesiniz.

Uygulama sahibinin açıklaması da şöyle :

“Felesefe, sanat, bilim, din, siyaset dünyasından ünlü kişilerin söyledikleri tarihe geçmiş sözler kütüphanesi. Kategori ve yazarlara göre sözleri listeleyebilir, isterseniz rasgele sözleri tarayabilirsiniz. İstediğiniz sözü anında facebook veya twitter da yayınlayabilirsiniz.”

Uygulamayı görmek, yorum yazmak veya inceleme için buraya tıklayınız

Ek bilgi; yazılımı dilerseniz widget olarak ana ekrandan da takip edebilirsiniz.

Herkes özümsenmiş sözlü, cümleli günler…

Serkan Çakmak

 

 

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım