iPhone Sigarayı Bıraktım Uygulaması

Anadolu Sağlık Merkezi, Sigarayı Bıraktım uygulamasıyla sigarayı bırakmanıza yardımcı oluyor.

Kurulduğu günden bugüne gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla ‘Sağlığın Merkezi’ konumuna ulaşan Anadolu Sağlık Merkezi, teknolojiyi yakından takip eden uygulamalarıyla sağlık sektöründe “ilk”leri gerçekleştirmeye devam ediyor.

İçeriği Anadolu Sağlık Merkezi uzmanları tarafından hazırlanan “Mobil Sigarayı Bıraktım Uygulaması”nı iPhone ve iPad kullanıcıları ücretsiz olarak indirebiliyorlar.

Anadolu Sağlık Merkezi’nin sosyal sorumluluk ve toplumsal sağlık kültürüne katkıda bulunmak anlayışıyla hazırladığı uygulamanın içeriğinde; Kullanıcılar, sigarayı kaç gün önce bıraktıklarını, sigarayı bıraktıkları günden beri kaç sigara içmekten kurtulduklarını ve ne kadar tasarruf ettiklerini görebildikleri gibi, sigara içmek istediklerinde ve sigara içtiklerinde bunu arkadaşlarıyla Twitter ve Facebook üzerinde paylaşarak destek isteyebiliyorlar.

Aynı zamanda sigara içmenin zararlarını, sigarayı bırakma sürecinde kişilerin geçtiği aşamaları zaman bazlı olarak görebilecekleri uygulama, kullanışlı tasarımı ve rahat kullanımı ile iPhone, iPod Touch ve iPad kullanıcılarının hizmetinde.

Updated: 25 May 2011
Version: 1.24
Size: 6.3 MB
Language: English
Developer: Mobilike
© Anadolu Sağlık Merkezi
Download : http://itunes.apple.com/tr/app/id417722750#

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım