Ücretsiz Bitcoin Veren Siteler

Dijital paralar aldı başını gidiyor. Bitcoin, Ethererum, Litecoin vs derken… 1 Bitcoin oldu 10bin dolar. Hal böyle olunca, bizim de peşinde gezmemiş kaçınılmaz oldu. Bitcoin yolunda mining yapmıyorsanız, satoshi veren sitelerden tırtıklamak normal oluyor doğal olarak. Bugün size 5 tane site önereceğim. Ben sürekli tırtıklıyorum. Bu hafta yani cumadan bugüne “0.00165800 BTC” yapmışım. Bu da şu an 77 TL. Üzerine düşerseniz elbette çok daha fazlasını yaparsınız.

O zaman sitelere geçelim.

1- BIGBTCWIN :

Her 5 dakikada bir 10 ile 200 satoshi arası para veriyor. 10 dakika bir de ayrıca bonus linki çıkıyor. En kötü durumda saatte 200 satoshi çıkarabiliyorsunuz. Bu en kötü durumda tabi ki.

2 – BFAUCET :

Her 5 dakikada bir 10-100 satoshi aralığında satoshi veriyor. Saatte 150-200 kadar satoshi minmum alırsınız.

3 – Freebtcmine :

İçinde çok fazla satoshi kazanacak oyun var. Ekranı açın dursun bir kenarda, 10-15 dakika bir toplayın sonra. Saatte 200-400 arası satoshi alırsınız.

4 – COINADDER :

Site başlangıç olarak 500 satoshi veriyor zaten. Günlük olarak da bir tur uğrayıp reklam linklerine tıklıyorsunuz. Günlük olarak 250-500 arası satoshi alırsınız.

5 – BITHUB :

Her 2 saatte bir 40 ile 350 arası satoshi veren site. Tıkır tıkır çalışıyor.

 

Ben ayrıca Mining yaparım diyenlere de…. Aşağıdaki siteleri incelemelerini öneririm. Para ödüyorlar.

 

BITCOIN

startMiner - free and simple next generation Bitcoin mining software

LITECOIN

Litecoin Miner - Mine and Earn free Litecoin.

ETHEREUM

Ethereum Miner - Mine and Earn free Ethereum.

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım