Tilkinin Evrimi : Firefox 16 Çıktı

Küçük tilki Firefox stabil sürümü ile yayınlandı. 16. seri ile karşımıza çıkan Mozilla Firefox; artık daha hızlı, daha sorunsuz iddiasıyla geldi. Mouse hareketlerini daha iyi kavrayan ve “incremental garbage collection” desteği sunan tilki; bir çok dili de desteklediğini blog sayfasından duyurdu.

Yeni güvenlik güncellemesi de içeren yeni sürüm, Windows, Mac OS ve Linux için indirilmeye sunulmuş durumda. Bir süredir “Google Chrome” ve yenilenen “İnternet Explorer” karşısında kan kaybeden Mozilla, yeniden toparlanacak gibi gözüküyor.

Benim gibi ısrarla Firefox kullananlardansanız; işte indirme bağlantıları… Ayrıca zaten hali hazırda Firefox kullanıyorsanız da; Firefox ribon menüsünden Yardım’a tıklayın ve açılan panelden “Hakkında” kısmına gelin. Güncelleme butonunu göreceksiniz.

Download: Firefox 16 – Windows (Türkçe)

Download: Firefox 16 (tüm diller ve işletim sistemleri)

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım