Anonymous’tan Türkiye Tehditi : Soykırımı Kabul Edin

Anonymous Türkiye’yi Fransanın hazırladığı soy kırım yasasını kabul etmesi yönünde tehdit etti. İşte o video ve açıklama

“4 yıldan beri icraatlarınızı takip ediyoruz. Ermeni Soykırımını inkar etmeniz bizde memnuniyetsizlik uyandırıyor. 1915 yılında kadın, çocuk, hamile, bebek demeden 2 milyon Ermeniyi öldürdünüz ve onlara ait olan toprakları aldınız. Şimdi yaptıklarınızı ödemenizin vakti geldi. Bekli pek çoğunuzun bu soykırımdan haberi yok ama (Almanya’nın) Yahudi soykırımını biliyorsunuz(dur). Almanya nasıl ki yaptıklarının cezasını hala ödüyorsa işte şimdi de sizin ödeme vaktiniz geldi.

Bu bir uyarıdır! Türk Hükümeti Ermeni Soykırımını kabul edene değin resmi kurumlarına saldıracağız. Ermeni Soykırımına yönelik yasa Fransa tarafından kabul edilecek ve siz hiç bir zaman Avrupa Birliğine kabul edilmeyeceksiniz.

Bu aynı zamanda Soykırımı kabul etmeyen tüm dünya hükümetlerine yönelik de bir uyarıdır. Şaka yapmıyoruz. Amerika’da Başkan olabilmek isteyen her aday (ilk olarak) Ermeni Soykırımını kabul ettiklerine yönelik açıklamada bulunmak zorunda olacak. Amerika halen soykırımı kabul etmiş değil. Eğer seneye kadar kabul etmezlerse onlara da saldırmaya başlayacağız.”

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım