En Pahalı Sütyen

Belki de bu alış veriş kategorisini bilim & teknoloji kategorisinden taşımak gerekecek ama yine de burada tutalım. Zira bu fiyata bunu alanı bilim adamları incelemeli. Bu sefer pek de gidip, alabileceğiniz bir şeyi göstermiyoruz.

Victoria Secret Bra istasy10net

Bu sütyenler 4.5 milyon dolar. Yani yaklaşık 10 milyon lira (10 trilyon eski para ile). Safir, yakut, elmas… Allah ne verdiyse 16 kadar değerli taşı döşemişler bu fantezi sütyenine… Kaldı ki nerede, nasıl giyilecek bilemedim.

Biz erkekler, evet, hatun kısmında güzel sütyeni severiz. Fantezileri de severiz elbette ama hiç birimizin ne fantezisi, ne de dünyası bu kadar değerli taş etmez. 😀 Ama yine de bir bakalım, en azından Adriana Lima ve Alessandra Ambrossio’yu görelim diyorsanız bir örneğini biz yayınlayalım.

Victoria Secret’ın ürettiği ve bu 2 Brezilya’lı taş ablanın taşıyacağı fantastik değerli maden sütyenlerini 2 Aralık 2014’te Londra’da daha detaylı tanıtacaklar. 2 Aralık sonrası 2. konu ile döneceğiz.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım