6 Oyunun 6 Tanıtım Videosu

Oyun dünyasında dur durak yoktur. Her zaman daha iyisi, görseli gelecektir. Öyle ki bazı oyunlar seri şeklinde devam ederken, bazıları hayata erken veda eder.

İşte karşınızda onlardan bazıları…

Çıkış tarihleri tam netleşmeyen, geliştirmeleri devam eden 6 farklı oyunun 6 tanıtım videosu ile karşı karşıyayız.  Resident Evil 6, Fifa 13, BioShock Infinite, Skyrim : Dawnguard, Tomb Raider, Dishonored

Her birinin bir çok seveni elbette mevcut. Ancak burada 3 önemli seri var. Sinemada da kendine geniş bir hayran kitlesi bulan Resident Evil ve Tomb Raider ile sportif oyunlardan bir klasik olan Fifa 13.

Skyrim : Dawnguard

The Elder Scrolls V: Skyrim‘in ilk indirilebilir içeriği Dawnguard’ın ilk tanıtım videosu yayımlandı. Bethesda taraffından geçen sene raflara sürülen oyun, bir çok kişi tarafından senenin en iyi oyunu olarak lanse edilmişti. Bir çok da övgü almıştı. The Elder Scrolls V: Skyrim’i oynamış ve sevmişseniz açıkçası Skyrim : Dawnguard ilaç gibi gelecektir. İşte tanıtım videosu.

 

Tomb Raider

Efsanevi seri oyunlardan, ayrıca sinemaya uyarlanarak da büyük başarı elde eden Tomb Raider, karşımıza yepyeni bir video ile çıkıyor. Karakterin biraz değiştiğini, görselleştiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Muhtemelen 2013 yılı başında raflarda yerini bulacak oyun için E3 yeni bir video yayınlandı. Oyun içinden görüntülere yer verilen oynanış demo videosu hepimizi açıkçası heyecanlandırdı.

 

Fifa 13

Sportif oyunların klasiklerinden Fifa, yine yapmış yapacağını. Oyun motorunu son yıllarda değiştiren, daha gerçekçi modülü ve çizimleri ile en büyük rakibi PES’e ben daha ölmedim diyen Fifa, yayınladığı video ile de gönülleri fethetti.

Yeni top kontrolü, yeniden düzenlenen Impact Engine, top kontrolü için geliştirilen ikili mücadelelere göz atabileceğiniz bu yeni tanıtım videosu EA Sports gümgür gümbür geldiğinin de mesajını veriyor.

 

Dishonored

Arkane Studios yapımı oyunu tüm hazırlıkları, geliştirmeleri ile devam ediyor. Oyun karakterinin intikam peşindeki arzusu üzerinde kurulu yapım için hazırlanan tanıtım videosu aşağıda…

 

BioShock Infinite

Sanırım senenin en çok beklenen oyunlarından birisi BioShock Infinite. Çıkş tarihi 3 kere ötelenen oyunda, baş düşman Siren, ölüleri tekrar hayata döndürebilmek gibi özel güçlere sahip olacak.

 

Resident Evil 6

İşte bir efsane seri oyun daha. Tıpkı Tomb Raider gibi sinemada da büyük iş yapan oyunun 6. sürümüne ait video yayınlandı. Resident Evil 6‘nın 2 Ekim tarihinde PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürüleceği Capcom tarafından açıklanmıştı. Campcom bu video ile sevenlerine Resident Evil çok sağlam geliyor mesajı verdi.

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım